
Ніж складний Spyderco Tenacious Black Blade, напівсерейтор (C122GBBKPS)
3 213 ₴
- Нет в наличии
- Код: C122GBBKPS
+380 (93) 256-79-61
Олександр
- +380 (96) 042-17-12Олександр
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Опис ножа Spyderco Tenacious Black Blade, полусеррейтор C122GBBKPS:
Tenacious C122GBBKPS вироблений в Китаї під найсуворішим контролем і нічим не поступається за якістю збірки і матеріалів своїм американським і японським побратимам. Spyderco Tenacious заслужено отримав народне визнання і є лідером продажів поряд з Delica, Endura і Military. При невеликій ціні має цілий ряд переваг: накладки з G10, сталеві лайнери, потужний замок liner-lock і комбіноване лезо з нержавіючої сталі 8CR13MOV, яка нічим не гірше інших популярних сталей. У версії C122GBBKPS клинок з комбінованим типом заточування додатково захищений стійким покриттям чорного кольору. Разом з цим, чорні накладки на рукоятці, лайнери і така ж фурнітура виглядають разом з клинком дуже стильно.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spyderco |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 115 г г |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, універсальний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 86 мм |
| Марка стали | 8Cr13MоV |
| Материал рукояти | G-10 |
| Общая длина | 197 мм |
| Твердость клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Back lock |
| Тип заточки | напівсеррейтор |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Толщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | чорний |
Информация для заказа
- Цена: 3 213 ₴



