Ніж Spyderco Endura 4 Flat Ground
У 1990-му році Spyderco сколихнув світ, вивівши на ринок два ножі, Delica та Endura. Їхній успіх пояснюється надійністю конструкції, простотою в експлуатації, відкриванням ножа однією рукою, чого до цього навіть не могли уявити. Вони - два найкращі бестселери Spyderco, і з того часу вони продовжують удосконалюватися.
За час присутності Endura і Delica на ринку покращилася їхня ергономіка, модифікувалася сталь клинка і постійно збільшувалися показники роботи. Результатом цієї еволюції стали Endura4 і Delica4. В обох моделях тепер гвинтова конструкція, чищення стало набагато легшим. Подвійні каркасні напрямні в руків'ях з нержавіючої сталі роблять ніж більш міцним, при цьому не додаючи ваги. На зворотному боці клинка є ребристий упор для пальця, а також фірмовий отвір для відкривання ножа.
Бронзові втулки пом'якшують відкривання/закривання ножа, а 4-позиційна кліпса може бути встановлена вгорі або внизу руків'я, як з правого боку для правші, так і з лівого - для користувача шульги.
Модель оснащена ручкою, виготовленої з нейлону, заповненого скловолокном (FRN). Цей матеріал дуже легкий, але при цьому, надзвичайно міцний. Формується литтям, тому його двонаправлена текстурована поверхня дуже надійно утримується долонею при будь-яких погодних умовах.
Spyderco Delica 4 зразка 2010-го року отримала вдосконалений клинок з прямими спусками ріжучої кромки від самого обуха, а також широкий ряд доступних кольорів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spyderco |
| Цвет | Оранжевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 95 г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, універсальний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 96 мм |
| Марка стали | VG-10 |
| Материал рукояти | FRN (армований скловолокном нейлон) |
| Общая длина | 222 мм |
| Твердость клинка | 60-62 HRC |
| Тип замка | Back lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Толщина клинка | 3 мм |
| Упаковка | коробка |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | помаранчевий |
- Цена: 4 916 ₴



