Опис ножа Spyderco Para 3, FRN (C223PBK):
Складаний ніж для щоденного носіння Spyderco Para 3 FRN Black наділений всіма перевіреними часом характеристиками моделі Para Military™2 і являє собою ще більш компактний і універсальний ріжучий інструмент. Невеликий сатинований клинок виготовлений із сталі CTS - BD1N, яка, завдяки додаванню азоту, володіє високою корозійною стійкістю і чудовою здатністю утримувати ріжучу кромку. Це мартенситна нержавіюча сталь від американської металургійної компанії Carpenter Technology Corporation, яка створюється методом вакуумної плавки і є вдосконаленим варіантом стали CTS-BD1.
З назви ножа вже стає зрозуміло, що накладки рукояті Para 3 FRN BLACK виконані з композиційного матеріалу FRN (Fiberglass Reinforced Nylon). Нейлон, армований скловолокном, володіє невеликою вагою і міцністю, при цьому він більш гнучкий, ніж склотекстоліт G-10. Оновлена текстура рукояті сприяє більше надійному утриманню ножа.
Модель оснащена замком Compression Lock і двосторонньої кліпсою глибокого носіння. Є отвір для кріплення темляка.
Поставляється у фірмовій коробці.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spyderco |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 68 г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, універсальний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 75 мм |
| Марка стали | CTS® BD1 Alloy |
| Материал рукояти | FRN (армований скловолокном нейлон) |
| Общая длина | 184 мм |
| Твердость клинка | 59-60 HRC |
| Тип замка | Compression Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Толщина клинка | 3.6 мм |
| Упаковка | коробка |
| Форма клинка | clip-point |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: 6 135 ₴





