Опис ножа Boker Magnum Sierra Delta Tanto:
- Тип шліфа (перетину клинка): Hollow Grind
- Тип обробки або покриття клинка: BlackWash™
- Тип монтажу рукояті: Full Tang (накладний на повний хвостовик)
- Матеріал піхов /чохла: Kydex®
- Skull (bone) crusher /склобій
- Lanyard Hole-отвір або пристосування до рукояті ножа для страхувального корду або ременя.
- Класифікація, тип виробу: Tactical knife
Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип товара | Ножі |
| Гарантия | 3 місяці |
| Вес | 198 г |
| Тип ножа | нескладаний |
| Длина клинка | 130 мм |
| Вид ножа | туристичний |
| Тип заточки | прямий |
| Общая длина | 250 мм |
| Твердость клинка | 56 HRC |
| Цвет рукоятки | чорний |
| Толщина клинка | 3.8 мм |
| Форма клинка | танто |
| Марка стали | 440А |
| Чехол / ножны | Да |
| Материал рукояти | G-10 |
Информация для заказа
- Цена: 2 400 ₴




