Опис ножа Boker Plus Caracal Tactical:
Складаний ніж Böker Plus Tactical Caracal розроблений спільно з ножовим дизайнером Борисом Манашеровим, відомим своїми харизматичними роботами. Клинок виготовлений з високоміцної сталі D2 і легко витягується за допомогою фліппера. Ніж надійно фіксується у відкритому положенні замком лайнер-лок. Накладки рукояті виконані із зносостійкого склотекстоліту G10. Є кишенькова кліпса і отвір для кріплення темляка.
Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 162 г г |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина в сложенном состоянии | 126 мм |
| Длина клинка | 87 мм |
| Марка стали | D2 |
| Материал рукояти | G-10 |
| Общая длина | 213 мм |
| Твердость клинка | 57-61 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Толщина клинка | 3.5 мм |
| Форма клинка | drop-point |
Информация для заказа
- Цена: 4 548 ₴



