Опис ножа Boker Plus Damascus Gent 1:
Джентльменський складаний ніж Бокер Плюс Дамаск Gent1 - це, в першу чергу, стильний аксесуар, який при необхідності відмінно впорається з функцією EDC ножа. Накладки рукояті виконані з ебенового дерева. Клинок виготовлений з 67-шарової дамаської сталі, витягується за допомогою шпенька і фіксується замикаючим механізмом лайнерлок. Є знімна кишенькова кліпса і отвір для кріплення темляка.
Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 59 г г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина в сложенном состоянии | 115 мм |
| Длина клинка | 82 мм |
| Марка стали | Damascus |
| Материал рукояти | Ебенове дерево |
| Общая длина | 197 мм |
| Твердость клинка | 60-61 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Толщина клинка | 2.2 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | коричневий |
Информация для заказа
- Цена: 4 955 ₴




