Опис ножа Boker Plus Kerberos:
Складаний ніж Boker Plus Kerberos ставши результатом спільної роботи ножових дизайнерів Рафаеля Дюрана (Raphael Durand) і Семюеля Люркіна (Sam Lurquin). Семюель мав досвід дресирування службових собак і прагнув розробити ідеальний ніж для своїх колішніх товаришів по службі. Так Його задум знайшов втілення у моделі Kerberos (»Цербер"). Клинок ножа Boker Plus Kerberos виготовлений з високоміцної сталі D2, здатної тривалий час зберігати гостроту ріжучої кромки, і приводиться в робоче положення за допомогою шпенька-шайби з дрібними насічками на бічній поверхні. Надійна фіксація клинка здійснюється замком Back Lock, а для швидкого і зручного закриття ножа на пластині замку також передбачена дрібна насічка. Накладки рукояті виконані із зносостійкого склотекстоліту G10 чорного кольору. Кишенькова кліпса відсутня, тому для більш комфортного носіння передбачено отвір для кріплення темляка.
Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 131 г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина в сложенном состоянии | 114 мм |
| Длина клинка | 86 мм |
| Марка стали | D2 |
| Материал рукояти | G-10 |
| Общая длина | 210 мм |
| Твердость клинка | 57-61 HRC |
| Тип замка | Back lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Толщина клинка | 3.2 мм |
| Форма клинка | clip-point |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: 3 784 ₴



