Опис ножа Boker Plus Urban Survival:
Новий ніж від фахівця з самооборони, і за сумісництвом-дизайнера ножів Джима Вагнера. Ніж має вкрай компактні розміри-менше кулькової ручки, мала вага, а також особливу кліпсу, що дозволяє легко і комфортно носити приховано. У нагрудній кишені Urban Survival виглядає як звичайна ручка. Невелике лезо-скальпель виготовлено з нержавіючої сталі 440С.
- Pocket clip-кліпса для носіння ножа на поясі або в кишені
- Склобій
- Пристосування для відкриття клинка: Шпенек під обидві руки
Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії. Шестигранний ключ і універсальний ключ у комплекті.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 27 г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, тактичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина в сложенном состоянии | 104 мм |
| Длина клинка | 40 мм |
| Марка стали | 440C |
| Материал рукояти | алюміній |
| Общая длина | 144 мм |
| Твердость клинка | 58 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Толщина клинка | 2.5 мм |
| Форма клинка | Scalpel-like curved blade |
| Цвет рукоятки | чорний |
Информация для заказа
- Цена: 2 439 ₴



