Опис ножа Boker Plus Balisong Large (06EX012):
БокерБільшийпредставляє сучасний погляд на справжню класику-філліпінський ніж Балісонг, в нашому побуті більш поширений як «ніж-метелик». Для створення БокерБільшийБалісонг були використані сучасні матеріали, як, наприклад, надлегкі і міцні титанові пластини для каркаса рукоятки і практичні і довговічні накладки з склотекстоліт Р-10 для комфортного утримання. Клинок отримав форму «спис-точка"і нержавіючу сталь марки 440С для високих показників різу.
Для зручності в носінні рукоятка БокерБільшийБалісонг оснащена титановою кліпсою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 138 г г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, метелик |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 102 мм |
| Марка стали | 440C |
| Материал рукояти | G-10 |
| Общая длина | 230 мм |
| Твердость клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Balisong |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Толщина клинка | 2.8 мм |
| Цвет рукоятки | чорний |
Информация для заказа
- Цена: 3 183 ₴






