Опис ножа Boker Plus LRF G10 (01BO078):
Команда інженерів компанії Boker об'єднання єдналася з відомим дизайнером Кансеї Мацуно (Kansei Matsuno) для створення моделі LRF. Натхненні традиційними японськими клинками, вони розробили ніж з витонченим, що не містить ніяких непотрібних надмірностей дизайном.
Клинок виготовлений з японської ж сталі VG-10 з високим вмістом кобальту. Сталь добре тримає заточення і слабо зношується навіть при інтенсивному використанні. Ніж розкривається за допомогою двох симетрично розташованих фліпперів, альо в розкритому положенні смороду, через витонченого дизайнерського рішення не видно. Розкриття дуже м'яке, чому сприяють високоякісні підшипники.
Накладки на рукоять можуть бути виготовлені з G-10, дерева кокоболо або карбону. Замок типу Liner Lock надійно фіксує клинок в робочому положенні. Розробникі з вигадкою підійшли до реалізації спейсера – він досить масивний, виступає за межі рукоятки в районі навершя і закінчується прямокутним отвором для темляка.
Виробник-Boker-позиціонує ніж LRF як обов'язковий аксесуар джентльмена, який необхідно мати при собі постійно.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 55 г г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 78 мм |
| Марка стали | VG-10 |
| Материал рукояти | G-10 |
| Общая длина | 180 мм |
| Твердость клинка | 59-61 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | викидні, з фіксацією |
| Толщина клинка | 1.9 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: 3 551 ₴





