Опис ножа Kershaw Chill (3410):
Chill є ще одним роздумом на тему джентльменського ножа авторства американського дизайнера Ер Джей Мартіна. М'яка які лінії клинка і рукояті чудово гармонують з відмінними ріжучими характеристиками даного інструменту для щоденного носіння. Компактний клинок виготовлений з нержавіючої сталі 8Cr13MoV і обладнань спеціальним виступом – фліппером біля основи ріжучої кромки. Завдяки ньому ніж дуже легко наводитися у відкрите положення пробачимо натисканням на нього вказівним пальцем. Рукоятка виготовлена з практичного, легкого і надзвичайно міцного склотекстоліту G-10.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kershaw |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 56 г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 79 мм |
| Марка стали | 8Cr13MоV |
| Материал рукояти | G-10 |
| Общая длина | 178 мм |
| Твердость клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | викидні, з фіксацією |
| Толщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | чорний |
Информация для заказа
- Цена: 1 848 ₴






