Опис Ніж Kershaw Platform
Модель Kershaw Platform – це складний EDC-ніж із вбудованими додатковими косметичними інструментами та механізмом slip joint. Клинок виконаний у формі Sheepfoot з широким обухом та високими спусками та відкривається за допомогою виїмки в обусі. При виготовленні клинка використана нержавіюча сталь 8Cr13MoV, яка серед сталей у своєму сегменті вирізняється не тільки стійкістю до корозії, але й зносостійкістю, а також здатністю добре утримувати ріжучу кромку. У задній частині руків'я знаходяться косметичні інструменти – пилка та кусачки для нігтів. Передня накладка руків'я виконана з текстурованого термопластику GFN, лайнер – з нержавіючої сталі. Для зручності утримання ножа в руків'ї є невелика підпальцева виїмка. Кишенькова кліпса у конструкції ножа не передбачена.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kershaw |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 102 г |
| Длина клинка | 69 мм |
| Марка стали | 8Cr13MоV |
| Материал рукояти | GFN |
| Общая длина | 171 мм |
| Твердость клинка | 56-58 HRC |
| Тип замка | Slip joint |
| Тип ножа | складний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 2.75 мм |
| Форма клинка | sheepfoot |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: 2 439 ₴




