Опис Ніж Kershaw Inception
Ніж Kershaw Inception — полегшений стильний кишеньковий ніж для повсякденного використання.
Клинок ножа профілю Clip point з прямими спусками на ¾ від обуха виконаний з інструментальної сталі марки D2 з фінішною обробкою stonewash. Дана сталь, загартована до твердості 60 HRC, має високу стійкість до зносу і тривалий час тримає заточування. Клинок витягується за допомогою фліпера та надійно фіксується у робочому положенні пластиною замка liner lock. Легкий та плавний вихід клинка забезпечується завдяки наявності системи керамічних шарикопідшипників.
Накладки на руків’я виконані з текстурованого G-10, що забезпечує надійну посадку навіть у вологій руці. Рукоятка обладнана двосторонньою кліпсою і має отвір для темляка.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kershaw |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 88 г |
| Вид ножа | кишеньковий |
| Длина клинка | 83 мм |
| Марка стали | D2 |
| Материал рукояти | G-10 |
| Общая длина | 184 мм |
| Твердость клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип ножа | складний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 2.8 мм |
| Форма клинка | clip-point |
| Цвет рукоятки | чорний |
Информация для заказа
- Цена: 3 823 ₴



