Опис Ніж Kershaw Cargo
Ніж Kershaw Cargo — компактний кишеньковий ніж, який легко впорається з повсякденними завданнями.
Клинок ножа профілю Clip point виконаний із інструментальної сталі марки D2 з фінішною обробкою stonewash. Дана сталь, загартована до твердості 60 HRC, має високу стійкість до зносу і тривалий час тримає заточування. Клинок витягається за допомогою двостороннього шпеника та фіксується замком Back Lock. Рифлення на обусі для упору великого сприяє кращому контролю при виконанні тонкої роботи.
Руків'я виконане з текстурованого GFN, який забезпечує надійну посадку в руці. Ніж обладнаний двосторонньою кишеньковою кліпсою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kershaw |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 65 г |
| Вид ножа | кишеньковий |
| Длина клинка | 81 мм |
| Марка стали | D2 |
| Материал рукояти | GFN |
| Общая длина | 191 мм |
| Твердость клинка | 58-60 HRC |
| Тип ножа | складний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 3.2 мм |
| Форма клинка | clip-point |
| Цвет рукоятки | чорний |
Информация для заказа
- Цена: 2 767 ₴



