Опис Ніж Kershaw Lithium
Ніж Kershaw Lithium — кишеньковий ніж із футуристичним дизайном для повсякденного використання.
Клинок ножа профілю reverse tanto виконаний з нержавіючої сталі марки 8Cr13MoV, яка завдяки збалансованому складу забезпечує тривалу роботу без заточення, хорошу стійкість до корозії і високу міцність. Підпружинений клинок виймається за допомогою фліпера і надійно фіксується в робочому положенні сталевою пластиною замка frame lock.
Руків’я виконане з високоякісної нержавіючої сталі з дробеструменевою фінішною обробкою та армованого скловолокном нейлону. Ніж обладнаний двосторонньою кишеньковою кліпсою tip-up.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kershaw |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 96 г |
| Вид ножа | кишеньковий |
| Длина клинка | 83 мм |
| Марка стали | 8Cr13MоV |
| Материал рукояти | нержавіюча сталь, GFN |
| Общая длина | 191 мм |
| Твердость клинка | 56-58 HRC |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип ножа | складний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 2.96 мм |
| Форма клинка | reverse tanto |
| Цвет рукоятки | чорний, сірий |
Информация для заказа
- Цена: 2 477 ₴



