Опис Ніж Kershaw Allegory
Kershaw Allegory — кишеньковий ніж із двома клинками для виконання повсякденних завдань.
Клинки профілю Clip point та Spear point виконані зі сталі марки 7Cr17MoV із фінішною обробкою satin. Дана сталь відрізняється міцністю, зносостійкістю та здатністю утримувати різальну кромку гострою протягом тривалого періоду. Клинки витягуються за допомогою нігтьового зачепа та фіксуються в робочому положенні за допомогою замка slip joint.
Накладки на руків’я виконані з текстурованої мікарти, яка не ковзає в руці, та обладнана акцентним больстером з нержавіючої сталі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kershaw |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 77 г |
| Вид ножа | кишеньковий |
| Длина клинка | 79 мм |
| Марка стали | 7CR17MOV |
| Материал рукояти | мікарта |
| Общая длина | 180 мм |
| Тип замка | Slip joint |
| Тип ножа | складний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 2.4 мм |
| Форма клинка | clip-point |
| Цвет рукоятки | чорний, сірий |
Информация для заказа
- Цена: 2 109 ₴




