Опис Ніж Kershaw Iredale
Ніж Kershaw Iredale — кишеньковий ніж з трьома клинками, названий на згадку про судно Пітер Іредейл, яке зазнало краху недалеко від гирла річки Колумбія в 1906 році.
Клинки ножа виконані зі сталі марки 7Cr17MoV із фінішною обробкою satin. Дана сталь відрізняється міцністю, зносостійкістю та здатністю утримувати різальну кромку гострою протягом тривалого періоду. Клинки витягуються за допомогою нігтьового зачепа та фіксуються в робочому положенні за допомогою замка slip joint.
Накладки на руків’я виконані з текстурованої мікарти, яка не ковзає в руці, та обладнана акцентним больстером з нержавіючої сталі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kershaw |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий |
| Длина клинка | 66 мм |
| Марка стали | 7CR17MOV |
| Материал рукояти | мікарта |
| Общая длина | 157 мм |
| Тип замка | Slip joint |
| Тип ножа | складний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 2.4 мм |
| Цвет рукоятки | чорний, сірий |
Информация для заказа
- Цена: 2 313 ₴




