Опис Ніж Kershaw Tumbler Bronze Sinkevich LE
Kershaw Tumbler Bronze Sinkevich LE — лімітована версія ножа для повсякденного використання від відомого найфмейкера Дмитра Синкевича.
Клинок профілю Drop point виконаний з високовуглецевої сталі D2, яка відрізняється підвищеною міцністю, зносостійкістю, ударною в'язкістю та здатністю зберігати різальну кромку гострою протягом тривалого часу. Клинок витягується завдяки фліпперу та надійно фіксується у відкритому положенні за допомогою замка Sub-Frame Lock. Модель оснащена системою шарикопідшипників, які пришвидшують вихід клинка.
Накладки на руків'я виконані з латуні з фінішною обробкою stonewash. Ніж обладнаний кишеньковою кліпсою та має отвір для темляка.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kershaw |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 75 г |
| Длина клинка | 83 мм |
| Марка стали | D2 |
| Материал рукояти | латунь |
| Общая длина | 187 мм |
| Твердость клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Sub-Frame Lock |
| Тип ножа | складний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 3.2 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | дерево |
Информация для заказа
- Цена: 3 126 ₴



