Опис Ніж Kershaw Rib
Kershaw Rib — невеликий кишеньковий ніж із впізнаваним дизайном для повсякденного використання.
Клинок-тесак виконаний із нержавіючої сталі марки 8Cr13MoV, загартованої до твердості 56-58 HRC, з фінішною обробкою Black Stonewash. Сталь має гарну корозійну стійкість і здатна тривалий час утримувати гостроту різальної кромки. Підпружинений клинок витягується за допомогою фліпера та надійно фіксується в робочому положенні за допомогою замка Liner Lock. Швидкий та легкий вихід клинка забезпечується завдяки наявності системи шарикопідшипників.
Накладки на руків’я виконані з текстурованого G-10. Ніж Kershaw Rib обладнаний двосторонньою кліпсою та має отвір для темляка.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kershaw |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 105 г |
| Длина клинка | 89 мм |
| Марка стали | 8Cr13MоV |
| Материал рукояти | G-10 |
| Общая длина | 209 мм |
| Твердость клинка | 56-58 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип ножа | складний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | cleave Blade |
| Цвет рукоятки | чорний |
Информация для заказа
- Цена: 2 400 ₴




