Опис Ніж Spyderco Resilience FRN
Лінійка Value - це колекція складаних ножів популярних розмірів в бюджетному ціновому сегменті. Серію представляють 4 ножа: Ambitious (честолюбний), Tenacious (стійкий), Persistence (постійність) і Resilience (стійкість).
Для перенесення на поясі передбачена кліпса, яка має 4 можливих положення встановлення. Таким чином, ніж легко підлаштувати під використання, як праворуких, так і користувачам-лівшам.
Spyderco Resilience - найбільший ніж в лінійці Value, придатний для використання з найбільшим зусиллям.
Клинок ножа виконаний із нержавіючої порошкової сталі, загартованої до твердості 59-63 HRC. Витягується клинок за допомогою традиційного підпальцевого отвору і фіксується в робочому положенні сталевою пластиною замка Liner Lock.
Накладки на руків’я виготовлені з полімерного композитного матеріалу FRN.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spyderco |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 125 г |
| Длина клинка | 107 мм |
| Марка стали | CPM-S35VN |
| Материал рукояти | FRN |
| Общая длина | 239 мм |
| Твердость клинка | 59 - 63 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 3.1 мм |
| Цвет рукоятки | синій |
- Цена: 5 652 ₴



