Опис Ніж Spyderco Stretch 2 XL FRN
Spyderco Stretch 2 XL – продовження серії складаних ножів, які спочатку були створені для мисливців та любителів активного відпочинку, але незабаром перетворилися на справжні універсальні різальні інструменти. Від попередника модель відрізняється збільшеною загальною довжиною конструкції.
Подовжений клинок виконаний з нержавіючої сталі VG-10, загартованої до твердості 60-62 HRC. Сталь відрізняється оптимальним співвідношенням між твердістю та в'язкістю, здатністю утримувати різальну кромку та правкою, корозійною стійкістю та різальними властивостями. Клинок витягується за допомогою традиційного Round Hole та надійно фіксується за допомогою замка Back Lock.
Накладки на руків’я виконані з текстурованого FRN. Ніж обладнаний 4-позиційною кліпсою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spyderco |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 77 г |
| Длина клинка | 100 мм |
| Марка стали | ВГ-10 |
| Материал рукояти | GFN |
| Общая длина | 225 мм |
| Твердость клинка | 60-62 HRC |
| Тип замка | Back lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 3 мм |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: 5 564 ₴



