Опис Ніж Spyderco Tenacious S35VN blue
Tenacious в перекладі з англійского- міцний, сильний, впертий.
Це перший ніж, що носить ім'я Spyderco, який був проведений в Китаї. Непросте рішення про включення в модельний ряд Spyderco «китайця», ухвалювалося керівництвом компанії після довгого і всебічного обмірковування і вивчення можливої реакції споживачів. В результаті вийшов відмінний ніж з усіма рисами кращих представників сімейства Spyderco, але по більш ніж розумною ціною.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spyderco |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 105 г |
| Длина клинка | 86 мм |
| Марка стали | CPM-S35VN |
| Материал рукояти | FRN |
| Общая длина | 197 мм |
| Твердость клинка | 59 - 63 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | напівсерейтор |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 3.1 мм |
| Цвет рукоятки | синій |
Информация для заказа
- Цена: 5 283 ₴






