Опис Ніж Spyderco Byrd Cara Cara 2 Wharncliffe
Серія Cara Cara в 2010-му році була схильна до модифікації - була покращена загальна ергономіка ножа, заточка змінена на повний клин від обуха, для більш м'якого і плавного відкривання рукоятка оснащена бронзовими втулками, а для зручності в носінні - 4-хпозіціонной кліпсою. Як і ножі Spyderco, ножі Byrd тепер є об'єктом системи C.Q.I. (Constant Quality Improvement) - постійного підвищення якості.
Модифікація з клинком профілю Wharncliffe, виготовленим із високовуглецевої сталі марки 8Cr13MoV, загартованої до твердості 56-58 HRC. Сталь відрізняється гарною стійкістю до корозії та здатністю утримувати різальну кромку гострою протягом тривалого часу.
Рукоятка виконана з термопластику FRN, що має високу ударну міцність, стійкість до високих температур та впливів навколишнього середовища.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spyderco |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 91 г г |
| Користувацькi характеристики | |
| Длина клинка | 97 мм |
| Марка стали | 8Cr13MоV |
| Материал рукояти | FRN |
| Общая длина | 218 мм |
| Твердость клинка | 56-58 HRC |
| Тип замка | Back lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 2.8 мм |
| Цвет рукоятки | чорний |
| Чехол / ножны | Нет |
- Цена: 1 771 ₴



