Опис Ніж Spyderco Byrd Meadowlark 2 Wharncliffe
Серія Meadowlark в 2010м році була схильна до модифікації - була покращена загальна ергономіка ножа, заточка змінена на повний клин від обуха, для більш м'якого і плавного відкривання рукоятка оснащена бронзовими втулками, а для зручності в носінні - 4-хпозіціонной кліпсою. Як і ножі Spyderco, ножі Byrd тепер є об'єктом системи C.Q.I. (Constant Quality Improvement) - постійного підвищення якості.
Модифікація з клинком профілю Wharncliffe, виготовленим із високовуглецевої сталі марки 8Cr13MoV, загартованої до твердості 56-58 HRC. Сталь відрізняється гарною стійкістю до корозії та здатністю утримувати різальну кромку гострою протягом тривалого часу.
Рукоятка виконана з термопластику FRN, що має високу ударну міцність, стійкість до високих температур та впливів навколишнього середовища.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spyderco |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 65 г |
| Длина клинка | 75 мм |
| Марка стали | 8Cr13MоV |
| Материал рукояти | FRN |
| Общая длина | 175 мм |
| Твердость клинка | 56-58 HRC |
| Тип замка | Back lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 2.5 мм |
| Цвет рукоятки | чорний |
| Чехол / ножны | Нет |
- Цена: 1 665 ₴



