Опис Ніж Spyderco Byrd Robin 2 Wharncliffe
Модифікація з клинком профілю Wharncliffe, виготовленим із високовуглецевої сталі марки 8Cr13MoV, загартованої до твердості 56-58 HRC. Сталь відрізняється гарною стійкістю до корозії та здатністю утримувати різальну кромку гострою протягом тривалого часу.
Рукоятка виконана з термопластику FRN, що має високу ударну міцність, стійкість до високих температур та впливів навколишнього середовища.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spyderco |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 57 г |
| Длина клинка | 60 мм |
| Марка стали | 8Cr13MоV |
| Материал рукояти | FRN |
| Общая длина | 144 мм |
| Твердость клинка | 56-58 HRC |
| Тип замка | Back lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 2.5 мм |
| Цвет рукоятки | чорний |
| Чехол / ножны | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 1 500 ₴



