Опис Ніж Spyderco Persistence FRN
Модель Persistence є зменшеною версією ножа Tenacious. Каркасна конструкція, нержавіюча сталь, надійний механізм замикання і зручна рукоятка роблять модель ефективним, а головне - надійним інструментом для щоденного використання.
Клинок профілю Drop point виконаний із високовуглецевої сталі марки 8Cr13MoV, загартованої до твердості 56-58 HRC. Сталь відрізняється гарною стійкістю до корозії та здатністю утримувати гостроту різальної кромки протягом тривалого періоду часу.
Рукоятка виконана з термопластику FRN, що має високу ударну міцність, стійкість до високих температур і впливів навколишнього середовища.
Ніж представлений зі звичайною, напівсерейторною та серейторною різальною кромкою, а також із фінішною обробкою Satin або покриттям чорного кольору.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spyderco |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 94 г |
| Длина клинка | 70 мм |
| Марка стали | 8Cr13MоV |
| Материал рукояти | GFN |
| Общая длина | 174 мм |
| Твердость клинка | 56-58 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 3.1 мм |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: 2 274 ₴



