



Намет Tramp Lite Tourist 2 олива UTLT-004-olive New
3 532 ₴
- В наличии
- Код: UTLT-004-olive New
+380 (93) 256-79-61
Олександр
- +380 (96) 042-17-12Олександр
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Намет Tramp Lite Tourist 2
Туристичний двомісний намет Tramp Lite Tourist 2 призначений для аматорських походів та недовгих мандрівок в теплу пору року.
Модель має відмінну вентиляцію завдяки 2 симетрично розташованим великим входам в намет і системі вентиляційних вікон.
Час використання: з травня по вересень.
Особливості:
- Двошаровий намет з двома входами
- Два симетрично розташованих тамбури збільшеного розміру
- Вхід спального відділення продубльовано москітною сіткою
- Два вентиляційних вікна
- Всі шви проклеєні
Характеристики:
Тент: 100% поліестер 75D/190T WR PU 4000 мм в. ст.
Внутрішній намет: 100% дихаючий поліестер
Дно: армований терпаулінг 10000 мм в. ст.
Каркас: фіберглас 7,9 мм
Вага: 3,2 кг
Розміри: 250 х 220 х 120 см
Розмір в упаковці: 12 x 57 x 12 см
Колір тенту: олива + вставки сірого кольору
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tramp |
| Тип изделия | Палатка |
| Назначение | Кемпинговые |
| Сезон | Лето |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Количество спальных мест | 2 |
| Количество входов | 2 |
| Количество тамбуров | 2 |
| Количество комнат | 1 |
| Окна вентиляции | 2 |
| Цвет | Зелёный |
| Состояние | Новое |
| Водостойкость | |
| Водостойкость дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостойкость тента | 4000 мм вод. ст. |
| Вес | |
| Вес | 3.2 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Фиберглас |
| Количество дуг | 2 |
| Диаметр | 7.9 мм |
| Размер в упаковке | |
| Длина в упаковке | 57 см |
| Ширина в упаковке | 12 см |
| Высота в упаковке | 12 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Виробник | Tramp |
Информация для заказа
- Цена: 3 532 ₴



