


Очки , женские очки, солнцезащитные очки, окуляри, сонцезахисні окуляри літо , стильні окуляри жіночі чорні
264 ₴
- В наличии
- Код: 18
+380 (93) 256-79-61
Олександр
- +380 (96) 042-17-12Олександр
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики сонцезахисних окулярів:
Забезпечують чітке бачення без спотворень разом із тонкою, легкою оправою, яка ергономічно розроблена для комфорту. Вони стійкі до подряпин і міцні.
Зручна накладка для носа: використовуйте високоякісні матеріали. Вступаючи в контакт з поверхнею шкіри, вони нелегко ковзають, легкі і без тиску для жінок і джентльменів. Їх перевага полягає в тому, що їх форма відносно стабільна і їх нелегко деформувати під дією зовнішньої сили.
Сонцезахисні окуляри: ідеально підходять для відпочинку на природі (наприклад, водіння, риболовля, біг або інші види спорту для жінок і чоловіків), а також можуть використовуватися як модний аксесуар високого класу та щоденне використання цілий рік.
Колір : чорний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Пол | Унисекс |
| Форма | Фигурная |
| Материал оправы | Металл |
| Цвет | Черный |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина линзы | 55 мм |
| Высота линзы | 32 мм |
| Общая ширина | 148 мм |
| Мост | 20 мм |
| Вес | 26 г |
Информация для заказа
- Цена: 264 ₴



