Опис складаного ножа Civivi Exarch C2003A
Civivi Exarch C2003A виконаний у стриманій стилістиці. Тонкопрофільна конструкція та невелика вага, всього 74 г, дозволяють носити ніж у кишені, він завжди буде під рукою.
Лезо Drop Point виконано з плавним вигином ріжучої кромки та високими увігнутими спусками. Це дозволяє ножу різати максимально акуратно. Тонке вістря відмінно підходить не тільки для проколювання, але і для виконання робіт, що вимагають високої точності.
Інструментальна сталь D2, з якої виконано лезо, наділяє ніж хорошими експлуатаційними властивостями і дозволяє тривалий час тримати гарну заточку. Вироби із цієї сталі не іржавіють, якщо довго не залишати в контакті з вологою.
Лезо плавно обертається на керамічних підшипниках. Ніж легко розкривається після натискання на фронтальний фліпер, закритому вигляді він повністю ховається в ручці. Замок Liner Lock надійно блокує лезо і в закритому, і у відкритому положенні за допомогою сталевого лайнера.
Ручка класичної форми без виступів та виїмок, це додає зручності для утримання як при прямому, так і у зворотним хваті. Саму ручку формують сталеві лайнери та накладки з текстоліту G-10. Варто зазначити, що поверхня має протиковзкі властивості і забезпечує надійне утримання ножа, незважаючи на тонкий профіль ручки.
Ніж Civivi Exarch C2003A комплектується двосторонньою сталевою кліпсою глибокої посадки.
Особливості:
- лезо зі сталі D2;
- зручний передній кліпер;
- ручка виготовлена з вуглецевого волокна;
- замок-фіксатор з нержавіючої сталі;
- двостороння кліпса затиску для кишені.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CIVIVI |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 74 г г |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Гарантия | 12 місяців |
| Длина клинка | 81.8 мм |
| Длина рукояти | 104.3 мм |
| Марка стали | D2 |
| Материал рукояти | G10 |
| Общая длина | 186.1 мм |
| Твердость клинка | 59-61 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 3 мм |
| Цвет рукоятки | сірий |
- Цена: 3 340 ₴









