Опис складного ножа Cold Steel AK-47, S35VN:
Ніж АК-47 розроблений дизайнером ножів Андрієм Демко. Дизайн ножа повторює естетику знаменитого автомата. Випускається у двох варіантах. У першого варіанту клинок не має покриття і рукоятка виконана з алюмінію, в іншого клинок ножа покрить чорним покриттям антивідблиску і рукоятка виконана з G-10.
У моделях з 2010-го року використовується фірмова розробка компанії Cold Steel – механізм замикання ножа TRI-AD LOCK. Він дозволяє надійно зафіксувати ніж у відкритому положенні, і не боїться надсильних навантажень.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cold Steel |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 150 г г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, тактичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 89 мм |
| Марка стали | S35VN |
| Материал рукояти | G10 |
| Общая длина | 229 мм |
| Твердость клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Tri-Ad Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Толщина клинка | 3.5 мм |
| Форма клинка | clip-point |
| Цвет рукоятки | чорний |
Информация для заказа
- Цена: 8 903 ₴




