
Ніж складний Spyderco Para-Military 2 Black Blade камуфляж (C81GPCMOBK)
10 084 ₴
- Нет в наличии
- Код: C81GPCMOBK
+380 (93) 256-79-61
Олександр
- +380 (96) 042-17-12Олександр
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Опис ножа Spyderco Para-Military 2 Black Blade:
2-е покоління ножів серії ParaMilitary має ряд невеликих, але дуже істотних удосконалень: дещо звужена рукоятка з склотекстоліти G-10, поліпшена ергономіка, збільшений отвір для темляка (ремінця), а профіль клинка став тоншим. Як і попередня модель, ParaMilitary2 оснащений розробленим компанією замком Compression Lock, а кліпса тепер має 4 можливих положення для установки (як для правші, так і лівші). Також в ParaMilitary2 реалізована нова система втулок, що дозволяє відкривати і закривати ніж, набагато м'якше, ніж раніше, причому без всяких зусиль.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spyderco |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 106 г г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, універсальний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 87 мм |
| Марка стали | CPM-S30V |
| Материал рукояти | G-10 |
| Общая длина | 210 мм |
| Твердость клинка | 60-62 HRC |
| Тип замка | Compression Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Толщина клинка | 3.5 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Форма клинка | clip-point |
| Цвет рукоятки | камуфляж |
Информация для заказа
- Цена: 10 084 ₴



