Опис ножа Spyderco Tenacious Black Blade C122GBBKP:
Чорне лезо з хорошим стійким покриттям із сталі 8CR13MOV, чорний композитний матеріал рукояті G10, чорна кліпса, фурнітура та навіть лайнери. Абсолютно чорний Spyderco Tenacious Black C122GBBKP ще раз демонструє найвищу якість виготовлення, складання і матеріалів. Поряд зі відомим "Щуром" (Онтаріо Рет), ніж Spyderco Tenacious є лідером продажів, і це не випадковість! Tenacious дійсно класний ніж за вельми скромну ціну.
Серія доладних ножів Value Folders складається з Ambitious, Persistence, Tenacious і Resilience. Ці слова характеризують кращі сторони людини. Ніж Tenacious (перекладається як "міцний, чіпкий"), більший за розміром, ніж Persistence, але менший, ніж Resilience. Всі чотири ножі демонструють найвищий рівень проектування, виготовлення і матеріалів, вартість яких порівнянна з вартістю "крила літака".
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spyderco |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 115 г г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 86 мм |
| Марка стали | 8Cr13MоV |
| Материал рукояти | G-10 |
| Общая длина | 197 мм |
| Твердость клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Толщина клинка | 3 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: 3 213 ₴






