Опис ножа Boker Plus Savior 1:
Серія тактичних ножів Бокер Плюс Спаситель призначений не тільки для використання пересічними громадянами в критичних ситуаціях, але і для професійних рятувальників, кожен день ризикують своїми життями.
Рукоять виконана з посиленого скловолокном пластику з прогумованими вставками для більш надійного хвата. Клинок з нержавіючої сталі 12С27 фіксується у відкритому положенні механізмом лайнерлок.
Ніж приводиться в робочий стан за допомогою шпенька /фліппера або нігтьового зачепа.
* Тип клинка-drop point.
* Знімна кліпса, склобій, стропоріз.
* Тип ріжучої кромки – звичайний.
Упакований у фірмову коробку з логотипом компанії.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boker |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 172 г г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина в сложенном состоянии | 124 мм |
| Длина клинка | 84 мм |
| Марка стали | 12C27 |
| Материал рукояти | склонаповнений нейлон |
| Общая длина | 208 мм |
| Твердость клинка | 57-58 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Толщина клинка | 3.3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | червоний, чорний |
Информация для заказа
- Цена: 2 090 ₴





