Опис ножа Benchmade Saddle Mountain Skinner, richlite:
Saddle Mountain Skinner-це мисливський фіксований ніж, розроблений для мисливців на велику дичину. Широке лезо відмінно показує себе як в традиційних шкуроз'ємних завданнях, так і в різі і обвалці. Рукоять виготовлена з екологічного матеріалу richlite в поєднанні зі склотекстолітом G10. Richlite-це композитний матеріал, виготовлений з переробленого паперу. На клинку сталь CPM-S90V.
Сталь CPM® S90V™ - високохромиста, високованадієва, корозійностійка порошкова сталь, вироблена концерном "Crucible Industries" (США). В даний момент є ветераном модельного ряду, що не поступається своїх позицій в ножовому виробництві. Сплав містить первинні карбіди ванадію, що дещо обмежує механіку лез для ножів, але надає їм високу зносостійкість. Сталь прекрасно зарекомендувала себе як матеріал для найкращих, найдорожчих авторських і серійних ножів
Сталь CPM® S90V™ тримає заточку ріжучої кромку довше, ніж S30V, але вона більш тендітнаі точити ножі з неї значно складніше. Надзвичайно важко обробляється шліфуванням. На практиці застосування її в помітній мірі обмежує максимально досяжна твердість (найчастіше 59 – 60 HRC).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Benchmade |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 122 г г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 16 рік |
| Длина клинка | 107 мм |
| Марка стали | CPM S-90V |
| Материал рукояти | G10 + Richlite |
| Общая длина | 221 мм |
| Твердость клинка | 59-61 HRC |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | нескладний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 3.1 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Чехол / ножны | Є |
- Цена: 12 883 ₴








