
Опис ножа Benchmade Hidden Canyon Hunte:
Завдяки піхвам, які підійдуть як для вертикального, так і для горизонтального носіння, цього невеликого роботягу можна використовувати в будь-якій ситуації. Важить ніж всього 90 грам при загальній довжині 160 мм.воістину, це ода ергономіці і сучасному підходу до інструментів. Залиште громіздкі тесаки будинку. Hidden Canyon Hunter впорається з основним масивом завдань і займе зовсім небагато місця. Дана версія поствляется з рукояттю з сучасного текстоліту G10 і піхвами з кайдекса.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Benchmade |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 100 г г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 4 рік |
| Длина клинка | 68 мм |
| Марка стали | CPM-S30V |
| Материал рукояти | G10 |
| Общая длина | 160 мм |
| Твердость клинка | 58-60 HRC |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | нескладний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 3.5 мм |
| Цвет рукоятки | сірий |
| Чехол / ножны | Є |
Информация для заказа
- Цена: 10 142 ₴








