Опис ножа BenchmadeAuto Fact 4170bk:
Лезо з чорним покриттям DLC, виготовлене з суперсталі s90v преміум-класу, забезпечує феноменальне утримання заточування для збільшення терміну служби і низьких експлуатаційних витрат, що робить Auto Fact® ідеальним вибором як для ентузіастів, так і для супершпигунів.
Це чудовий ніж як на подарунок, так для вирішення утилітарних завдань.
І це факт!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Benchmade |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 88 г г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 23 рік |
| Длина клинка | 100 мм |
| Марка стали | S90V |
| Материал рукояти | Aluminum + Carbon Fiber |
| Общая длина | 222 мм |
| Твердость клинка | 59-61 HRC |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 2.8 мм |
| Форма клинка | spear-point |
Информация для заказа
- Цена: 18 309 ₴








