Опис ножа Benchmade SOCP GLS BRKR:
З надійним мануальним замком Axis-lock, ухватистими рукоятями з G10 і міцним клинком з D2 він цілком може потіснити впевненого лідера - модель № 176.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Benchmade |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 116 г г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 20 рік |
| Длина клинка | 113 мм |
| Марка стали | D2 |
| Материал рукояти | CF-Elite™ |
| Общая длина | 257 мм |
| Твердость клинка | 60-62 HRC |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | spear-point |
| Цвет рукоятки | чорний |
Информация для заказа
- Цена: 8 942 ₴








