Опис ножа Benchmade Osborne Mini-Barrage 585:
Молодший брат 580-го. Родзинкою Benchmade 585 Barrage є замок з напівавтоматичним відкриттям AXIS® Assist, який дозволяє миттєво відкрити ніж в разі необхідності. Поліроване лезо з нержавіючої сталі 154CM довжиною 7,4 см у формі Drop-Point забезпечує чудовий рез і довго тримає заточку. Рукоять виконана з Valox® з поглибленнями під пальці для прямого і зворотного Хватів. Доповнюють ніж лайнер з 420J2 сталі і двосторонній шпенек.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Benchmade |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 96 г г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 12 рік |
| Длина клинка | 74 мм |
| Марка стали | 154CM |
| Материал рукояти | Valox |
| Общая длина | 176 мм |
| Твердость клинка | 58-61 HRC |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 2.54 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | чорний |
Информация для заказа
- Цена: 7 682 ₴






