Опис ножа Benchmade Osborne Mini-Barrage 585-2:
Родзинкою Benchmade 585 Barrage є замок з напівавтоматичним відкриттям AXIS® Assist, який дозволяє миттєво відкрити ніж в разі необхідності. Проста класична форма клинка для універсального застосування, аскетичний, але стильний дизайн, і полегшена конструкція. Що ще потрібно для ідеального EDC-ножа?
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Benchmade |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 107 г г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 13 рік |
| Длина клинка | 74 мм |
| Марка стали | 154CM |
| Материал рукояти | G10 |
| Общая длина | 176 мм |
| Твердость клинка | 58-61 HRC |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 2.54 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | сірий |
Информация для заказа
- Цена: 9 918 ₴






