Опис ножа Benchmade Arcane AXIS assist:
Benchmade Arcane-це легкий ніж для повсякденного носіння, оснащений підпружиненим замком AXIS. Клинок виготовлений зі сталі S90V. це порошкова нержавіюча супер-сталь, що відрізняється підвищеним вмістом вуглецю і ванадію. Сплав містить первинні карбіди ванадію, що дещо обмежує механіку лез для ножів, але надає їм високу зносостійкість. Складні ножі практично незамінні в будь-якому поході, на риболовлі або полюванні.
Їх часто використовують і в побуті, оскільки вони є надійними помічниками в ремонті та інших побутових процесах.
Складаний ніж Benchmade "Arcane" AXIS assist (490) - це легкий ніж для повсякденного носіння, оснащений підпружиненим замком AXIS.
Клинок виготовлений зі сталі S90V.
Це порошкова нержавіюча супер-сталь, що відрізняється підвищеним вмістом вуглецю і ванадію.
Сплав містить первинні карбіди ванадію, що дещо обмежує механіку лез для ножів, але надає їм високу зносостійкість.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Benchmade |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 85 г г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 1 рік |
| Длина клинка | 82 мм |
| Марка стали | CPM S-90V |
| Материал рукояти | ALUMINUM |
| Общая длина | 196 мм |
| Твердость клинка | 59-61 HRC |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 2.3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: 12 984 ₴





