Опис ножа Benchmade Mini Boost 595BK:
Виконаний клинок з порошкової сталі марки CPM-S30V з фінішною обробкою Satin. Сталь не боїться перебувати в агресивних середовищах, на неї не діє ні лимонна кислота, ні сіль - досить просто час від часу протирати клинок. При цьому сталь легко точиться і правиться.
Рукоять ножа має ергономічну форму і прекрасно лежить в руці під час роботи, будь то щоденна рутина по розкриванню конвертів і упаковок, або стругання кілочок під час заміського пікніка. Виконана рукоять із сталевих лайнерів, захованих в плашках з полімерів Grivory & Versaflex. Комбінація цих матеріалів, завдяки їх текстурі, забезпечує надійний хват ножу при виконанні самих різних робіт. Для відкривання клинка використовується двосторонній шпенек, сам же клинок підпружинений асистом, захованому в осьовому вузлі ножа.
Кліпса, за допомогою якої ніж можна повісити на кишеню, переставляється на праву або ліву сторону за бажанням власника. Таким чином, модель підійде і для правшів, і для лівшів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Benchmade |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 94 г г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 8 рік |
| Длина клинка | 79 мм |
| Марка стали | CPM-S30V |
| Материал рукояти | Grivory & Versaflex |
| Общая длина | 182 мм |
| Твердость клинка | 58-61 HRC |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 2.54 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: 8 129 ₴






