
Опис ножа StatGear Slinger, синій
Ножа Стропальник СтатГара суцільнометалева модель з невеликою вагою і високим рівнем надійності. Це модель, де міцність і надійність забезпечуються як високою якістю збірки, так і сучасними матеріалами, застосовуваними в конструкції.
Сталь виготовлення - D2. Це матеріал володіє високим рівнем вуглецю, через що прекрасно утримує заточку навіть після активної силової експлуатації. Геометрія клинка дозволяє здійснювати досить чітко спрямовані маніпуляції. Ріжучий край заточений універсальної плейновой заточуванням, що підходить для більшості можливих з ножем робіт.
Клинок утримується в обраному положенні за допомогою одного з найбільш потужних і надійних замків Замок Рами. Відкривається ніж з фліппера і повністю безпечний при належному використанні. Рукоять кишенькового ножа виконана зі сталі і має скелетну конструкцію. При цьому зберігається загальна міцність, але також досягається значне зменшення питомої ваги моделі. Для глибокого носіння на поверхні рукояті присутня сталева кліпса. Можна додатково закріпити в темлячном отворі темляк або страхувальний шнур для захисту від втрати.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 63 г г |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Гарантия | 14 днів |
| Длина в сложенном состоянии | 80 мм |
| Длина клинка | 51 мм |
| Марка стали | D2 |
| Материал рукояти | сталь |
| Общая длина | 127 мм |
| Твердость клинка | 58 HRC |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 2.5 мм |
| Цвет рукоятки | синій |
| Чехол / ножны | Нет |
- Цена: 1 819 ₴








