
Опис ножа Spyderco Delica 4 Flat Ground, S30V
У 1990-му році Spyderco сколихнув світ, вивівши на ринок два ножі - Деліка і Терпівши. Їх успіх пояснюється надійністю конструкції, простотою в експлуатації, відкриванням ножа однією рукою, чого до цього навіть не могли уявити. Вони є двома найкращими бестселерами Spyderco, і з тих пір вони продовжують вдосконалюватися.
За час присутності Endura і Delica на ринку покращилася їх ергономіка, модифікувалася сталь клинка і постійно збільшувалися показники роботи. Результатом цієї еволюції стали Endura4 і Delica4. В обох моделях тепер гвинтова конструкція, тому чистка стала набагато легше. Подвійні каркасні напрямні в рукоятці з нержавіючої сталі роблять ніж більш міцним, при цьому не додаючи ваги. Сталь клинка залежить від моделі. На зворотному боці клинка є ребристий упор для пальця, а також 13-міліметрове вікно відкриття ножа. Бронзові втулки пом'якшують відкривання /закривання ножа, а 4-хпозиційна кліпса може бути встановлена вгорі або внизу рукоятки, як з правого боку для правші, так і з лівого - для ліворукого користувача.
Модель оснащена рукояткою, виготовленою з нейлону, заповненого скловолокном (FRN). Цей матеріал дуже легкий, але при цьому надзвичайно міцний. Формується литтям, тому його двонаправлена текстурована поверхня дуже надійно утримується долонею при будь-яких погодних умовах. Доступно безліч варіантів кольорів.
Spyderco Delica 4 має клинок зі сталі S30V з прямими спусками ріжучої кромки від самого обуха.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spyderco |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 68 г г |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Гарантия | 14 днів |
| Длина в сложенном состоянии | 108 мм |
| Длина клинка | 73 мм |
| Марка стали | S30V |
| Материал рукояти | FRN (Fiberglass Reinforced Nylon) |
| Общая длина | 181 мм |
| Тип замка | Back lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 2.5 мм |
| Цвет рукоятки | рожевий |
| Чехол / ножны | Нет |
- Цена: 6 310 ₴




