Опис ножа Kershaw Cannonball:
Клинок ножа виконаний з високовуглецевої інструментальної сталі D2 у форматі Drop Point. Відкриття реалізується за допомогою фліппера, фіксується замком Frame Lock.
Рукоятка вигнута, ергономічна-виконана з нержавіючої сталі з PVD обробкою і має отвір під темляк. Спеціальний геометричний вигин дозволяє зручніше тримати ніж під час роботи. Кліпса-двостороння.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kershaw |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 155 г г |
| Вид ножа | кишеньковий,туристичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина клинка | 89 мм |
| Марка стали | D2 |
| Материал рукояти | нержавіюча сталь |
| Общая длина | 203 мм |
| Твердость клинка | 64 HRC |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип заточки | прямой |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 2.7 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | чорний |
Информация для заказа
- Цена: 3 213 ₴






