Опис ножа Benchmade Composite Lite Auto (CLA) 4300
Ніж Benchmade композитний Полегшений Автоматичний CLA (4300) - це перший "автомат" від Benchmade c рукояткою з композиту G10. Це відмінний універсальний не агресивний утилітарний ніж середнього розміру з клинком класичної форми точка випаданняt, надгладкими полірованими ручками і збільшеною кнопкою для більш швидкого і зручного розкриття.
Складаний ніж має запобіжний замок - додатковий механізм для захисту від раптового відкриття або закриття клинка, а також насічки на обуху під великий або вказівний палець для контролю порізу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Benchmade |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 81 г г |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Гарантия | 1 рік |
| Длина в сложенном состоянии | 109 мм |
| Длина клинка | 86 мм |
| Марка стали | CPM-154CM |
| Материал рукояти | G10 |
| Общая длина | 195 мм |
| Твердость клинка | 58-61 HRC |
| Тип замка | Push Button Automatic |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 2.9 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | чорний |
Информация для заказа
- Цена: 12 581 ₴





