
Опис ножа Benchmade Meatcrafter 15500
Коли ваші пригоди плавно переходять з поля на кухню, правильний ріжучий інструмент відіграє вирішальну роль. Ножа М'ясорубка настільного виробництва - це гібридний мисливський фіксед з тонкою гладкою кромкою для обрізки, видалення кісток або нарізки бажаних шматків м'яса.
Завдяки новій технології SelectEdge™, кут кромки в 28 градусів на порошкової сталі CPM-154 забезпечує ідеальний баланс дрібнозернистої гострої кромки і ретельно продуманої гнучкості леза.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Benchmade |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 92 г г |
| Вид ножа | туристичний , мисливський , рибальський , філейний |
| Гарантия | 1 рік |
| Длина клинка | 155 мм |
| Марка стали | CPM-154 |
| Материал рукояти | Santoprene |
| Общая длина | 280 мм |
| Твердость клинка | 58-61 HRC |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | нескладний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 2.3 мм |
| Цвет рукоятки | помаранчевий |
| Чехол / ножны | Є |
Информация для заказа
- Цена: 8 530 ₴












