
Опис ножа Benchmade Bugout 535S
Складаний ніж Benchmade Bugout - це надлегкий (вага 52 грами) і зручний ніж для альпіністів і завзятих мандрівників. Ергономічна конструкція розроблена з урахуванням вимог до ножа для повсякденного носіння. Невеликий клинок завдовжки 82 мм класичної форми Точка Падіння виготовляється з порошкової нержавіючої сталі CPM-S30V, яка, завдяки високому вмісту вуглецю (1,45%), хрому (14%), ванадію (4%) і молібдену (2%), відрізняється чудовим утриманням кромки, високою стійкістю до корозії і відмінним різом. Сталь СРМ S30V розроблена спеціально для задоволення потреби ножової індустрії в якісній сталі з дуже високими міцнісними властивостями. Розкриття ножа проводиться за допомогою двостороннього анодованого шпенька, а надійну фіксацію забезпечує розроблений і запатентований компанією Benchmade замок ВІСЬ. Зручна рукоять з полімеру Гриворы здатна витримувати високі температури і володіє великою міцністю. Плашки текстуровані для кращого захоплення при роботі. Крім того, ніж буде зручний як правшам, так і лівшам, тому що виробник дає можливість переставляти кліпсу. Як доповнення в підставі рукояті розташоване досить великий отвір для темляка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Benchmade |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 52 г г |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Гарантия | 1 рік |
| Длина в сложенном состоянии | 107 мм |
| Длина клинка | 82 мм |
| Марка стали | CPM-S30V |
| Материал рукояти | Grivory |
| Общая длина | 189 мм |
| Твердость клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип заточки | прямий , серрейтор |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 2.3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | синій |
- Цена: 7 161 ₴












