
Опис ножа Benchmade Freek 560BK-1
Фрік, зроблений на лавці - форма і зміст в одному ножі. Перший варіант в сімействі Freek, який об'єднує два неймовірно міцних матеріалу: G10 і CPM-M4. Сіро-чорний багатошаровий G10 фрезерований для забезпечення відмінного зчеплення і стилю, в той час як червоний базовий шар G10 і розпірки корпусу з анодованого алюмінію надають рукояткам додатковий цікавий відтінок.
Високоміцне лезо з "швидкоріза" CPM-M4 розроблено для важких умов експлуатації і виходить за рамки того, що і без того міцний ніж повинен був робити. Цей ніж-справжній супер Фрік.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Benchmade |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 122 г г |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Гарантия | 1 рік |
| Длина в сложенном состоянии | 124 мм |
| Длина клинка | 91 мм |
| Марка стали | CPM-M4 |
| Материал рукояти | G10 |
| Общая длина | 215 мм |
| Твердость клинка | 62-64 HRC |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 2.9 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | сірий , чорний |
Информация для заказа
- Цена: 14 314 ₴









