Опис ножа Benchmade Mini Freek 565-1
Ніж Настільний Міні-Фрік - це молодший брат утилітарного бестселера під номером 560. Фішкою даної варіації є сталь і цікаве виконання обкладок рукояті і фурнітури ножа.
Сталь CPM® S90V™ - високохромиста, високованадієва, корозійностійка порошкова сталь, вироблена концерном "Crucible Industries" (США). Сплав містить первинні карбіди ванадію, що дещо обмежує механіку лез для ножів, але надає їм високу зносостійкість. Сталь прекрасно зарекомендувала себе як матеріал для найкращих, найдорожчих авторських і серійних ножів. Сталь CPM® S90V™ тримає заточку ріжучої кромки довше, ніж S30V, але вона більш тендітна і точити ножі з неї значно складніше. Надзвичайно важко обробляється шліфуванням. На практиці застосування її в помітній мірі обмежує максимально досяжна твердість (найчастіше 59 – 60 HRC).
Рукоятка ножа Бенчмейд Mini Freek виготовлена з ультрасучасного вуглецевого волокна, яке доповнене яскравими червоними акцентними бонками.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Benchmade |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 78 г г |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Гарантия | 1 рік |
| Длина в сложенном состоянии | 103 мм |
| Длина клинка | 76 мм |
| Марка стали | CPM-S90V |
| Материал рукояти | Carbon Fiber |
| Общая длина | 179 мм |
| Твердость клинка | 58-61 HRC |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 2.6 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: 14 633 ₴











