Опис ножа Benchmade Mini Osborne Reverse tanto AXS 945BK-1
Ніж Benchmade Mini Osborne Reverse tanto - це дивовижний ніж, що вражає своєю компактністю і легкістю (вага всього 57 грамів). Це молодший брат легендарної 940 моделі, яка в 2021 році святкує своє 20-річчя.
За зовнішнім виглядом ніж Benchmade Mini Osborne Reverse Tanto AXS - це зразок елегантності і стилю. Привабливі лінії ножа не віють відразливою агресивністю.
Клинок зроблений з порошкової сталі CPM S30V, що гарантує довге утримання гостроти ріжучої кромки і відмінну стійкість до корозії. Форма леза-зворотний танто з прямими спусками від 2/3 клинка. При товщині клинка в 2,6 мм, така форма не тільки дає хороший рез, але і гарантує певний запас міцності кінчика леза при всяких «колупних» роботах. Довжина ріжучої кромки перевершує довжину багатьох EDC-ножів з порівнянними розмірами клинка.
Плоска рукоять, товщиною всього в 11 мм, анодована дуже чіпким покриттям. Плашки з G10 глибокого чорного відтінку розділяє тонкий сталевий спейсер, пофарбований в яскравий синій колір. Рукоять дуже ергономічна і прекрасно лягає в руку.
EDC-ніж Benchmade 945bk-1 Osborne є легким і дуже функціональним, виконаним у відмінному дизайнерському виконанні Уоррена Осборна. Такий ніж може бути затребуваним багатьма людьми, а шанувальники Уоррена точно повинні звернути на нього увагу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Benchmade |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 57 г г |
| Вид ножа | кишеньковий , туристичний |
| Гарантия | 1 рік |
| Длина в сложенном состоянии | 97 мм |
| Длина клинка | 74 мм |
| Марка стали | CPM-S30V |
| Материал рукояти | G10 |
| Общая длина | 172 мм |
| Твердость клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Толщина клинка | 2.6 мм |
| Форма клинка | reverse tanto |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: 9 632 ₴











